top of page
IMG_8636_edited.jpg

Nabídka masáží

Nabízím tyto typy masáží pro relaxaci, regeneraci svalů a péče o tělo 

Klasická masáž

Tato masáž se zaměřuje na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla – záda, šíje, dolní i horní končetiny. Komplexní masáž je ideální pro obnovu a udržení celkové tělesné kondice a také pro sportovce jako regenerace zatížených svalových partií. Význam masáží spočívá hlavně v pravidelnosti jako prevenci problémů pohybového aparátu, což je jednodušší než následná zdlouhavá a mnohdy i bolestivá léčba.

Používané techniky u této masáže je: tření, hnětení, roztírání, tepání a chvění za pomoci vysoce kvalitních přírodních olejů.

Breussova masáž

Jemná, citlivá a energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné i psychické blokády. Tato masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je klíčem k řešení mnoha problémů pohybového aparátu, obzvláště v oblasti zad a beder.

Breussovou masáží páteře se různými speciálními hmaty oddalují obratle od sebe, aby měla ploténka místo pro vmasírování třezalkového oleje. Tím se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla.

Masáž lávovými kameny

Tato masáž se provádí za pomoci speciálních masážních hmatů teplými lávovými kameny a aromatického oleje.

Díky kombinací tepla, dotyku a vůně, se masáž lávovými kameny považuje  za jednu z nejlepších terapií pro celkovou relaxaci a regeneraci organismu.

Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu, které mají velmi silnou energetickou vibraci.

Výborně akumulují teplo, proto se před použitím nahřívají ve vodní lázni na teplotu 40 - 55°C.

bottom of page